Przekuwamy plany w rzeczywistość

Performance Marketing może stać się motorem napędowym Twojego biznesu.
Nie pozwól aby inni Cię wyprzedzili!

Wyprzedź konkurencję!

Analityka internetowa

Internet jest skomplikowaną siecią powiązań, która żyje, ewoluuje i co jakiś czas kreuje nowe trendy, jednocześnie uśmiercając stare. Aby marka mogła się w niej odnaleźć, konieczne jest wyselekcjonowanej grupy docelowej, do której kieruje swój przekaz, zbadanie jej oczekiwań, a także określenie narzędzi, za pomocą których do nich dotrze.
Nasi analitycy dokonają profesjonalnej analizy dotychczasowych działań Twojej marki w Internecie, zdiagnozują ewentualne problemy i zaprojektują dedykowane rozwiązania.

Zobacz usługi

Kampanie Google Ads

Kampania reklamowa Google Ads to jedna z najszybszych i najskuteczniejszych form dotarcia z przekazem do potencjalnego klienta w Internecie. To również świetne uzupełnienie dla działań SEO i SXO. Nasi specjaliści z pełnym zaangażowaniem zajmą się doborem słów kluczowych, grupy docelowej, metod kierowania, a także systematyczną  optymalizacją kampanii dla Twojej marki, co będzie miało bezpośredni spływ na wzrost odwiedzin Twojej witryny w obrębie wyselekcjonowanej grupy docelowej.

Zobacz usługi

Kampanie Social Ads

Dziś media społecznościowe są środowiskiem, w którym aktywnie działają nie tylko osoby prywatne, ale również marki – zarówno te duże, jak i mniejsze, o zasięgu regionalnym.
To dla nich sposób na zwiększenie rozpoznawalności, budowanie relacji z grupą docelową, a także sprzedaż swoich produktów i usług. Sprzyjają temu zaawansowane narzędzia reklamowe, które umożliwiają bardzo skrupulatne wyznaczanie targetu i kierowanie przekazu do jasno określonej grupy osób.
Nasi specjaliści Social Ads pomogą Ci skutecznie prowadzić działania wizerunkowe, aktywny dialog z Twoją grupą docelową, a przede wszystkim wypromować Twoją ofertę na Facebooku, Instagramie i na innych platformach społecznościowych, docierając do potencjalnych klientów z odpowiednią komunikacją.

Zobacz usługi

Kampanie RTB

Czy wiesz, że algorytm kampanii RTB potrafi w 0,075 sekundy (75 milisekund) ocenić, czy użytkownik odwiedzający daną stronę może być zainteresowany Twoim produktem? Jak sama nazwa wskazuje, reklama real-time bidding to model aukcyjny, który polega na w pełni zautomatyzowanym zakupie powierzchni reklamowej. Odbywa się on na podstawie analizy wielu danych o użytkownikach, dzięki czemu reklama może być jeszcze tańsza i jeszcze skuteczniejsza. Sprawdź, jak działa to w praktyce!

Zobacz usługi

Pozycjonowanie stron

Szukasz specjalisty, który sprawi, że Twoja witryna będzie lepiej widoczna w Google?
Wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania dają gwarancję, że Twoja oferta trafi bezpośrednio do osób zainteresowanych – i to dokładnie w chwili, gdy jej poszukują. Nasi specjaliści SEO i SXO stworzą dla Ciebie strategię działania opartą na wiedzy, doświadczeniu, rzetelnej analizie i bieżącej reakcji na zmiany. Powierzając nam pozycjonowanie swojej strony, zyskujesz pewność, że Twoja witryna odnotuje bezpieczny i stabilny wzrost pozycji, który przełoży się na rozpoznawalność marki i wzrost Twojego biznesu.

Zobacz usługi

Szkolenia z marketingu internetowego

Chcesz mieć pełną kontrolę nad działaniami marketingowymi w Twojej firmie, jednak nie wiesz, jak się do tego zabrać? Dzięki szkoleniu przeprowadzonemu przez naszych specjalistów zrozumiesz, w jaki sposób marka może działać w Internecie, jak zbudować jej pozytywny wizerunek, zwiększyć rozpoznawalność i dotrzeć do potencjalnych klientów.
Dowiesz się, jak samodzielnie prowadzić działania reklamowe w sieci oraz w jaki sposób analizować zachowania użytkowników, by przedstawić im ofertę możliwie jak najlepiej dopasowaną do ich potrzeb.

Zobacz usługi