baner baner

Profesjonalne doświadczenie

Veneo to marketingowa agencja strategiczno-digitalowa. Działamy na rynku od 2004 roku. Posiadamy 16-letnie doświadczenie. Naszą specjalizacją jest zintegrowana obsługa digitalowa marek. Zajmujemy się zarówno kreacją jak i zakupem mediów internetowych. Jesteśmy pionierami na polskim rynku działań w duchu Digitalowego Marketingu Funkcjonalnego (DMF).
Veneo Performance jest wyspecjalizowaną dywizją w zakresie Performance Marketingu.

Zespół ekspertów i specjalistów

Zatrudniamy ekspertów posiadających know-how z zakresu Performance Marketingu. Ich domeną jest wiedza specjalistyczna w takich obszarach kompetencyjnych jak: Analityka internetowa, SEO, SXO, Google Ads (Search, GDN, DoubleClick, YouTube), Facebook, Instagram, Content Marketing i inne.
Stosujemy w praktyce różnorodne narzędzia oraz techniki digital marketingu. Jesteśmy zorientowani w najnowszych światowych technologiach, rozwiązaniach i trendach internetowych.

Skuteczność

Dowozimy wyniki. Konkretne i mierzalne efekty. Jesteśmy zorientowani na cel.
Realizujemy różnorodne cele Klientów – zarówno wizerunkowe, jak i transakcyjne, w tym związane z e-commerce. Jesteśmy gotowi brać współodpowiedzialność za osiąganie celów biznesowych.
Wiemy, że nie ma dwóch identycznych biznesów, dlatego nie stosujemy dwóch identycznych taktyk zintegrowanych działań efektywnościowych. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Zawsze podejmujemy wyzwania. Podejmujemy się nawet trudnych i wymagających projektów.

Partnerskie relacje

Mamy partnerskie podejście do Klientów. Często jesteśmy dla nich przewodnikiem po skomplikowanym świecie internetowym. Doradzamy im w zakresie performance’owych strategii marketingowo-sprzedażowych oraz w zakresie e-commerce.
W codziennej współpracy kładziemy duży nacisk na Client Service i dobrą komunikację.
Naszym celem jest wspieranie naszych Klientów w rozwijaniu ich biznesu. By ich plany przekuwały się w rzeczywistość.

Zadowoleni klienci

Prowadzimy projekty performance’owe dla małych, średnich i dużych firm, z różnych branż, w tym dla wiodących marek w Polsce, leaderów w swoich branżach.
Posiadamy bogate portfolio zadowolonych Klientów.
Charakteryzuje nas długi okres współpracy z Klientami. Sprawiamy, że dzięki internetowi i nowoczesnym technologiom biznes naszych Klientów trafia na właściwy tor i nabiera rozpędu.

Pierwiastek kreatywny

Unikamy szablonowego myślenia i utartych schematów. Każdy z naszych Klientów jest inny i każdy biznes naszego Klienta jest inny. Nietuzinkowe myślenie pozwala nam zawsze znajdować stosowne rozwiązania, w tym często niestandardowe.
Zawsze wierzymy, że nasza determinacja i wysiłek w działaniu finalnie przyniosą satysfakcjonujące rezultaty dla naszych Klientów.