Wgryź sie w Performance
Funkcjonalny i poczuj różnicę!

Zostaw dane do kontaktu

  Nasza współpraca z Veneo od początku stoi na solidnych podstawach, ponieważ rozpoczęliśmy ją od opracowania strategii komunikacji dla marki. Dzięki temu wszystkie kolejne kroki realizowane są w oparciu o swoisty drogowskaz, którego założenia zostały wcześniej zaakceptowane, dlatego też realizacja kolejnych projektów przebiega sprawnie i bezproblemowo. Veneo sprawdza się jako partner na wielu polach – począwszy od kwestii PR-owych, poprzez koncepcje kreatywne, a profesjonalnym wykonawstwie kończąc. W każdym z tych obszarów otrzymujemy wiedzę, zaangażowanie i proaktywne podejście, służące rozwojowi marki. We współpracy cenimy sobie również fakt, że pracownicy Veneo zrobili wszystko, by jak najlepiej zrozumieć nasz model biznesowy oraz poznać ofertę marki, między innymi uczestnicząc w naszych szkoleniach technicznych.

  Monika Profic
  Dyrektor Marketingu
  fischer Polska

  Jako PORTA z Veneo współpracujemy już od ponad 5 lat – zakres usług, które świadczy dla nas Agencja to głównie szeroko pojęte tematy IT oraz wsparcie związane z analityką internetową. Praca w tak dużej organizacji, która mocno stawia na digitalowy rozwój, wiąże się również z dużą dynamiką działania, stąd projekty wymagają niestandardowego podejścia – szczególnie w kontekście czasu oraz rozwiązań technologicznych. Veneo to solidny Partner, który cały czas wykazuje się specjalistycznymi umiejętnościami w tematach IT często proponując najlepsze rozwiązania, dotrzymuje ustalonych terminów realizacji projektów, ma elastyczne podejście do współpracy od momentu ustaleń projektowych aż do finału działań. Kolejnym ważnym aspektem i kluczem do tak długiej i owocnej współpracy jest ciągły kontakt i stała opieka nad wspólnymi projektami – cały czas mamy pewność, że nasze tematy są realizowane priorytetowo i z każdym (nawet nagłym) problemem nie zostaniemy sami. Za nami „kilka” ambitnych projektów, ale wiemy że tyle samo jeszcze przed nami. Zdecydowanie polecamy współpracę z tą firmą!

  Piotr Chodak
  Digital Marketing Manager
  Porta

  Veneo zawsze ambitnie i sumiennie podchodzi do współpracy. Projekty są kreatywne i jednocześnie podyktowane efektami biznesowymi. Jesteśmy zadowoleni zarówno rezultatów kampanii Facebook Ads i Google Ads, jak również z codziennej obsługi, która przebiega sprawnie i w miłej atmosferze.

  Magdalena Potakiewicz
  Kierownik Produktu
  AMARA

  Veneo od wielu lat wspiera nas w zakresie Performance – specjaliści prowadzą dla nas działania pozycjonujące SEO oraz płatne kampanie w przestrzeni Google. Współpraca układa się jak dotąd bardzo dobrze – doceniamy partnerskie relacje z dużą dozą zaufania oraz, co najważniejsze dla naszego biznesu, wzrosty wyników z ich działań – co finalnie przekłada się na sprzedaż naszych towarów i usług. Zdecydowanie polecamy!

  Wojciech Wójcik
  Prezes Zarządu / CEO
  Multigastro

  Z Veneo współpracujemy od ponad 8 lat – firma jest naszym Partnerem w działaniach związanych z pozycjonowaniem strony w wyszukiwarce Google, w kampaniach w przestrzeni Google i Facebook ADS oraz w projektach IT. W opisie naszych relacji Istotne jest słowo „Partner”, gdyż przez lata współpracy wykreowaliśmy dużą dozę zaufania oraz przywiązanie wynikające z podejścia do naszego biznesu. Specjaliści z Veneo zawsze są gotowi doradzić nam najlepsze możliwe rozwiązania, często wychodząc ponad ramy współpracy. Niejednokrotnie przekonaliśmy się, że możemy na nich liczyć, a co najważniejsze – ich praca przynosi zamierzone efekty. Dynamiczna branża, którą z pewnością jest budownictwo oraz trudny czas wynikający z kryzysu na świecie wymaga elastycznego podejścia i ciągłej otwartości na nowe trendy – wspólnie pracujemy nad tym, żeby coraz więcej ludzi poznawało WPW Invest, a finalnie coraz więcej Klientów zgłaszało się po nasze usługi. Jesteśmy zadowoleni z wyników i naszych relacji – na pewno polecamy Veneo jako wiarygodnego Partnera biznesowego.

  Andrzej Poreda
  Prezes Zarządu
  WPW Invest

  Agencja dba o naszą stronę firmową już kilka lat, wszystko odbywa się profesjonalnie i na czas. Polecam!

  Jarosław Lichota
  CEO
  Optiland

  Współpracuj
  z nami

  +60%
  wzrostu przychodów naszych klientów

  +97%
  przedłużonych umów

  +50
  certyfikowanych specjalistów

  +18
  lat doświadczeń

  Rozwiń swój
  biznes

  ornament ornament

  Skontaktuj się lub zostaw swoje dane

   Konrad Barłowski

   Head of Business Performance
   Development